13.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Kim Kardashian po ndjen presionin para prezantimit të shfaqjes së “Saturday Night Live”

Kim Kardashian West thotë po ndjen presionin para prezantimi të saj të parë në “Saturday Night Live”.

Ylli televiziv po përgatitet të prezantojë një episod të skicës në 9 tetor, dhe ajo rrëfeu se ishte nervoz para shfaqjes, shkruan DailyMail.

Ndërsa shfaqte një buqët me lule që shkruante ‘SNL’ që pranoi nga shoku i saj dhe stilisti Jeff Leatham, ylli i ‘Keeping Up With The Kardashian” pranoi se kishte pritshmëri të mëdha.

“Faleminderit shumë që më dërgove këto lule. Kjo është kaq e mahnitshme dhe absolutisht unë i dua”, shkroi Kim në mbishkrim.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Themeluesja e “KKW Beauty” dhe “SKIMS” thotë se ndihet nervoz dhe kjo vjen pasi Debra Messing pyeti pse Kim po drejton shfaqjen legjendare.

Ylli i “Ëill & Grace” pyeti fansat nëse asaj po i mungonte diçka pas njoftimit, pasi ndërsa Kim është një “ikonë kulturore”, por ata që prezantonin programin janë zakonisht interpretues.

“Pse Kim Kardashian? Dua të them, e di që ajo është një ikonë kulturore, por SNL ka prezantues, në përgjithësi, të cilët janë interpretues që janë atje për të promovuar një film, shfaqje televizive ose lansim albumesh. A po më mungon diçka? “, reagoi Bebra në postimin e saj.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Shfaqja e re,e cila do të transmetohet drejtpërdrejt në Peacock për herë të parë – do të përfshijë gjithashtu Owen Wilson, Jason Sudeikis dhe Rami Malek në programin NBC.

SNL shpreson se Kardashian do të jetë një tërheqje e madhe për shikueshmëri, të cilat ranë në pikën e tyre më të ulët në një dekadë marsin e kaluar, sipas Showbiz 411.

Muajin e kaluar u raportua se Kim dhe mamaja Kris Jenner u takuan me kreun e SNL, Lorne Michaels në Polo Lounge të Beverly Hills.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Megjithëse takimi ndezi thashethemet pothuajse menjëherë, në atë kohë një burim bëri blof dhe i tha The Hollyëood Reporter se 65 vjeçari dhe themeluesja e “KKW Beauty” nuk kishte të bënte me ndonjë projekt specifik, por më shumë një takim i zakonshëm.

Ajo do të jetë Kardashiania e parë që do të prezantojë, megjithëse ish-burri i saj, Kanye West u paraqit për herë të fundit në shfaqje në mënyrë kontroverse në 2018, duke folur gjatë për Donald Trump pas transmetimit. Ishte hera e tij e shtatë si artist në shfaqje. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img