8.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Kim Kardashian dhe Kanye West shihen së bashku në Malibu pas thashethemeve se u ribashkuan

Gjithçka duket se është mirë mes ish -Kim Kardashian dhe Kanye West.

Tetë muaj pas paraqitjes së kërkesës për divorc, ish -çifti i Hollivudit Kim Kardashian dhe Kanye West dolën për të darkuar së bashku, shkruan Wion News.

Sipas një raporti nga një uebfaqe globale e lajmeve, dyshja u pa duke marrë darkë në një restorant prej pelushi të quajtur Nobu në Malibu të enjten. Ata u shoqëruan nga miqtë e tyre.

Për dalje, Kim Kardashian kishte veshur një veshje krejtësisht vjollce me një pallto ngjyrë kafe. Ajo mahniti pamjen e saj të mbrëmjes me syze dielli dhe një bisht me gërsheta të gjata.

Motivi i këtij takimi nuk është zbuluar ende, por Kim dhe Kanye kanë dalë së bashku edhe në të kaluarën. Kim paraqiti kërkesën për divorc në shkurt pas shtatë vitesh martesë. Ata janë prindër të katër fëmijëve, domethënë: North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img