9.8 C
Skopje
Monday, October 3, 2022

Kështu do të duket Gostivari në qeverisjen e Nevzat Bejtës (Foto)

Shkup, 28 shtator – Gostivari mund të jetë ndryshe, dhe ndryshimi bëhet me Nevzat Bejtën, kështu thonë nga Bashkimi Demokratik për Integrim që kanë shpalosur programin dhe ndryshimin e Gostivarit.

Nevzat Bejta dita ditës merr mbështetje të fuqishme nga çdo vendbanim nga çdo fshat, nga çdo qytetarë i Gostivarit dhe ata presin se ndryshimi do të jetë pas 17 tetorit.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img