8.8 C
Skopje
Wednesday, September 28, 2022

“Kemi Zotin dëshmitar”, dita e dasmës së Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut erdhi dhe ja ku i keni fotot e para!

Dita e madhe për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun ka ardhur! Aktorja e humorit ka ndarë me të gjithë ndjekësit momentet më te veçanta nga kurorëzimi me bashkëshortin e saj. “Kemi Zotin dëshmitar”, ka shkruar Dembacaj krahas fotove ku dyshja shkëlqenin në ditën e tyre të bukur. Një vëmendje të madhe mori padyshim Rudina, e cila kishte zgjedhur një fustan nusërie mjaft të veçantë me një rrip të zi në bel. Rudina Dembacaj është padyshim një nga emrat më të përfolur në media. Herë pas here deklaratat e saj shkaktojnë bujë dhe kështu emri i aktores është kudo. Javët e fundit ajo është përfolur shumë për jetën e saj private veçanërisht për martesën me Mark Frrokun.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img