5.8 C
Skopje
Thursday, December 1, 2022

“Ke me mungu” së shpejti publikohet nga Arilena Ara

Këngëtarja ka treguar se do e lansojë edhe një tjetër projekt muzikor nga albumi i saj.

“Ke me mungu”, mban titullin kënga e Arilenës e cila do jetë pjesë e albumit të saj ‘POP ART’, shkruan lajmi.net.

Duke ndarë pak nga kënga në rrjete sociale, artistja shqiptare nuk zbuloi edhe detaje tjera.

https://www.instagram.com/p/CT9cWcFtZzZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f6e7f1fa-c135-43da-a869-5947b734b2ba

“Ke me mungu” from POP ART The Album coming soon”, shkroi në mbishkrimin e postimit të saj.

Ndryshe, Arilena Ara ka qenë aktive me projekte muzikore gjatë këtij viti e cila solli një bashkëpunim me Dafinën dhe Noizy-n.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img