6.8 C
Skopje
Thursday, December 7, 2023

Kasami prezanton projektet që do t’i realizojë në 100 ditët e para të qeverisjes me Tetovën (Video)

Tetovë, 16 nëntor – Zhvillimi i shëndoshë dhe i suksesshëm i një komune bazohet në mënyrën e qeverisjes. Kështu vlerëson kryetari i ri i komunës së Tetovës, Bilall Kasami.

Ai sot para gazetarëve prezantoi planprogramin e tij që do ta realizojë dhe atë në 100 ditët e para të qeverisjes me komunën.

Ajo që prezantoi Kasami nuk është e lehtë për t’u realizuar në 100 ditë mirëpo me vullnet të mirë gjithçka mund të arrihet.

Në vijim keni konferencën e plotë të Kasamit

https://www.facebook.com/KasamiBilall/videos/654353289063176/
Marketing
Related news