2.8 C
Skopje
Sunday, November 28, 2021

Kasami: “Besoj fuqishëm! Fitojmë Tetovën, Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin”

Shkup, 12 tetor – “Besoj fuqishëm që do ta fitojmë Tetovën, besoj fuqishëm që do ta fitojmë edhe Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin.

Besoj fuqishëm që edhe në komunat tjera si: Likova,Saraji,Vrapçishti,Struga dhe Dollneni, do dalim në raundin e dytë”, është shprehur kreu i BESËS, Bilall Kasami.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img