3.8 C
Skopje
Wednesday, December 8, 2021

Kanita Suma po rikthehet me projekt të ri muzikor pas disa muajsh

Ajo këtë verë ka qenë më pasive sa i përket projekteve të reja muzikore.

Bëhet fjalë për artisten nga Maqedonia, Kanita Suma, e cila të fundit këngë e solli në muajin maj.

Duket se 20-vjeçarja ka nisur përgatitjet për një prurje të re dhe këtë e ka konfirmuar me anë të postimeve të fundit.

https://www.instagram.com/p/CT7s5zcoDiw/?utm_source=ig_web_copy_link

Biondja ka ndarë disa fotografi e video në rrjete sociale, ku tregon se tashmë ka nisur edhe xhirimet e klipit.

“Po vjen”, ka shkruar ajo duke ndarë pamje nga një vend luksoz e me pamje të mahnitshme.

Reagimet në pjesën e komenteve kanë qenë të shumta, të cilët thonë se mezi po presin.

https://www.instagram.com/p/CTcwUmSjzNS/?utm_source=ig_web_copy_link

Realizimi i fundit mbetet “Mos m’harro” që e solli saktësisht më 21 maj të këtij viti.

Për disa muaj ka arritur gjysmë milion klikimesh në platformën YouTube.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img