23.8 C
Skopje
Friday, August 12, 2022

Joshëse nga studio muzikore, Ana Kabashi nis punën për projekte të reja

Ndonëse ka një fizik të kuruar dhe tejet tërheqëse, Ana Kabashi njihet edhe për vokalin e saj.

Këngëtarja e njohur nga Peja është mjaft e përkushtuar ndaj karrierës muzikore, dhe kur ka kaluar pak kohë nga lansimin i këngës, ajo tashmë ka nis punën për projekte të reja.

Kështu ka njoftuar vet ajo përmes disa imazheve që ka postuar në rrjetin sociale Instagram, e në të cilat u shfaq joshëse.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Në një veshje sportive dhe të ngushta, Ana theksoi dhe vuri në pah linjat e saj tërheqëse, për të cilat komentohet vazhdimisht.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Kabashi nuk ka dhënë më shumë detaje, por që ka lënë të kuptohet se shumë shpejt mund të presim muzikë të reja nga ajo, që pëlqehet shumë nga fansat e saj.

Ndryshe, kënga e fundit e Anës është “Sa kem pi”, që u publikua pak javë më parë. 

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img