6.8 C
Skopje
Friday, February 3, 2023

Irkenc Hyka publikon bashkëpunimin me Andreas “Qaje”

Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar, Irkenc Hyka ka sjell projektin e ri muzikor.

Këtë herë artisti ka bashkuar forcat me Andreas, të cilët kanë publikuar këngën me titullin “Qaje.

Projekti erdhi i vizuelizuar edhe me videoklip që u realizua nga Valon Aziri.

Foto: Irkenc Hyka/YouTube

Për tekstin e këngës u kujdes Saia, muzika nga Irkenc, teksa miksimi dhe masterizimin nga JoJo.

Projekti i dyshes tashmë gjendjet në kanalin zyrtar në YouTube.

Ndërkohë, kujtojmë që krahas projekteve të tij, Irkenc njihet edhe për bashkëpunime me artist të ndryshme të estradës.

Latest news
Related news