0.8 C
Skopje
Thursday, December 9, 2021

Hoxha: Artan, mos harro se me 4 votat tona ti fluturon nga qeveria

Shkup, 12 tetor – Shefi i shtabit të Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha nga Çairi i është përgjigjur zv/kryeministrit Artan Grubi i cili ditë më parë ironizoi me kreun e Besës Bilall Kasami duke thënë se në “skenën politike ka lloj-lloj komandatësh” por në fakt ata nuk janë, komandant është vetëm Ali Ahmeti.

” Ne vërtetë s’jemi komandanta, por me votën e Bilallit, Fadilit, Kastriotit dhe Bastrisë ti Artan fluturon nga qeveria”, ka deklaruar Hoxha.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img