30.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

Haraçinë, aksident mes një autobusi të NQP dhe një veture

Shkup, 2 nëntor – Aksident trafiku ka ndodhur sot mes një autobusi të NQP Shkup dhe një veture në f. Haraçinë. Policët janë në vendin e ngjarjes dhe po analizojnë rastin. Deri tani nuk ka informacione për viktima ose persona të lënduar.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img