21.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Hailey Bieber mohon kategorikisht thashethemet se Justin nuk e trajton mirë atë

Ajo po tallet me thashethemet e vazhdueshme në lidhje me martesën e saj me superyllin, Justin Bieber dhe trajtimin e tij ndaj saj gjatë viteve.

Gjatë një bisede me Demi Lovato në podkastin e tyre 4D Me Demi Lovato, modelja 24-vjeçare hodhi poshtë akuzat e ngritura kundër Justin, së bashku me përshkrimet e marrëdhënies së tyre, transmeton lajmi.net.

“Unë mendoj se një nga gjërat më të mëdha është që ju duhet të dini se cila është e vërteta pas gjithçkaje. E dini, ka kaq shumë rrëfime që sillen rreth meje, rreth tij, rreth nesh së bashku, “filloi Hailey.

Hailey pastaj tregon drejtpërdrejt se disa njerëz mendojnë se Justin nuk është një burrë i mirë.

“Ekziston një tregim i madh i shëndoshë, i cili thotë:” Justin nuk është i mirë me të dhe se ai e keqtrajton atë, dhe unë jam ashtu, është aq larg nga e vërteta, dhe është e kundërta e plotë. ”

Ajo vazhdoi të lavdërojë burrin e saj, duke shtuar: “Unë jam me të vërtetë me fat që them se jam me dikë që është jashtëzakonisht i respektueshëm për mua, i cili më bën të ndihem e veçantë çdo ditë. Pra, kur shoh të kundërtën e kësaj, unë jam thjesht, “Huh?” Të gjithë ata që na njohin personalisht do të thoshin të njëjtën gjë”.

Hailey ia atribuoi Justinit atë që shpesh i kujton asaj për të vërtetën e një situate të veçantë, e cila mund të jetë e vështirë kur bëhet fjalë për çiftet e famshëm.

“Unë mendoj se Justin bën një punë shumë të mirë duke më kujtuar sepse kam ditët e mia të ulëta ku jam,” Kjo është shumë dhe të gjitha gjërat që njerëzit thonë, nuk mund t’i përballoj sot, “tha ajo.

“Përsëri, ai do të hyjë dhe do të jetë si,” Epo, e vërteta është kjo, e vërteta është se ju jeni mirë dhe jeni të sigurt dhe jeni të dashur dhe të gjithë miqtë tuaj ju duan dhe familja juaj ju do dhe unë të dua.”‘

Duke e mbajtur bisedën të lehtë, Hailey vazhdoi duke iu referuar këngës Lizzo Rumors që përmban Cardi B.

“Kjo është arsyeja pse më pëlqen ajo këngë e Lizzo që është tani aty ku është,” të gjitha thashethemet janë të vërteta, “këndoi ajo, para se të shtonte,” dhe e dini çfarë? Ke të drejtë, të gjitha thashethemet janë të vërteta fëmijë”.

Duke mos dashur që boja të tregojë një tregim të rremë dhe të përsosur të figurës, vendasja e Arizonës pranoi se ajo më parë kishte luftuar me ndjenjën se si të kishte humbur pavarësinë dhe identitetin e saj.

“Kishte raste kur ndjehesha sikur e humba atë brenda marrëdhënies sonë veçanërisht kur ishte e re dhe në fillim, “shpjegoi ajo, para se të ndanin ata ishin në gjendje të zgjidhnin çështjen, dhe të tjerët, përmes terapisë dhe këshillave të çifteve të tjerë në jetën e tyre.

Pas bisedës së tyre, Lovato doli në Instagram dhe postoi një nga citatet që Hailey ndau, e cila me sa duket bëri jehonë me yllin e popit.

“Unë me të vërtetë dua të përqafoj të qenit vetvetja dhe dua të festoj njerëzit për të qenë vetvetja, kjo është e rëndësishme për mua … Individualiteti do të thotë gjithçka për mua, sepse unë jam vetëm një dhe ju vetëm një.”

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img