8.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Grabitje nën kërcënimin e armës në Prishtinë, vidhen 400 euro

Një grabitje e armatosur ka ndodhur të hënën në Prishtinë.

Siç njofton Policia, dy persona arkatares së një dyqani duke e kërcënuar ia kanë marrë 400 euro.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se, derisa ka qenë duke punuar në lokal, dy persona të panjohur të maskuar dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur arkën fiskale me 400€ dhe janë larguar në drejtim të panjohur”.

Ku sipas tyre ky rast vazhdon të hetohet.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img