2.8 C
Skopje
Sunday, November 28, 2021

Gjilan, nëna raporton se vajza e saj e mitur është dhunuar seksualisht

Një vajzë e mitur dyshohet se është dhunuar seksualisht në Gjilan.

Rastin në Polici e ka raportuar nënë e viktimës, transmeton Telegrafi.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj femër kosovare e mitur dyshohet se është dhunuar nga një i dyshuar mashkull kosovar”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img