13.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Gërçeci rreshtohet pas Blerim Bexhetit

Shkup, 6 tetor – Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti mori mbështetje nga banorët e Gërçecit si shenjë falënderimi për projektet e realizuara konkretisht në lagjen e villave në këtë rajon.

Postimi i plotë:

Në vazhdën e aktiviteteve ditore që kemi ne Bashkimi Demokratik për Integrim dega në Saraj, sot vizituam edhe lagjen e villave në f.Gërçec ku kemi shtruar 1km asfallt dhe 300m kanalizim fekal.

Banorët e kësaj lagje u shprehën të kënaqur dhe falenderues për këtë projekt dhe na siguruan që përkrahja do të jetë e pa rezervë.
Ju faleminderit!

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img