22.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

Foto-Kush është 53-vjeçari që përdhunoi minorenen në Gjirokastër/ Kishin lidhje gjaku me njëri tjetrin

Del fotoja e 53-vjeçarit Kabuli Hunda i cili akuzohet për përdhunimin en jë 16 vjeçareje në Gjirokastër.

Mësohet se 53 vjeçari ka abuzuar për një kohë të gjatë me minorenen, që kur ajo ka qenë 12 vjeç ndërsa vetëm dje është denoncuar si rast. Babai i vajzës e kishte xhaxha 53-vjeçarin, Kabul Hunda. Ndërkohë bëhet me dije se si autori ashtu dhe familja e viktimës jetonin në një lagje.

16-vjeçarja kishte shfaqur probleme shëndetësore dhe ka përfunduar në spitalin e Gjirokastrës në gjendje të rëndë shëndetësore, duke u shtruar menjëherë në reanimacion.

Kabul Hunda është arrestuar nga policia menjëherë pas denoncimit të këtij rasti të rëndë.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img