13.8 C
Skopje
Sunday, February 25, 2024

Erjola, Fationi dhe Vesa injorojnë ‘dasmën’ e Meritonit dhe Ilnisës – qëndrojnë larg banorëve të tjerë

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli janë ‘martuar’ sonte (e enjte) në Big Brother VIP Albania 3.

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri u improvizua një dasmë, ku e ftuar për të kënduar ishte Valbona Mema.

Në ambientet e jashtme u krijua një atmosferë e mrekullueshme, ku konkurrentët po këndonin e vallëzonin së bashku.

https://www.instagram.com/reel/C3GeSL7M7om/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Megjithatë, jo të gjithë banorët ishin të ftuar në këtë ceremoni, pasi çifti largoi disa.

Vesa Smolica, Fation Kuqari dhe Erjola Doçi nuk morën pjesë në dasmë, ndonëse kjo e fundit u tërhoq vetë për shkak të debatit me Ilnisën.

https://www.instagram.com/reel/C3Gf0AJsDCu/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Ajo i tha Meritonit se e respekton, por nuk dëshiron të jetë pjesë për shkak të përplasjes me banoren.

Ata po qëndronin larg të tjerëve, duke anashkaluar dasmën e çiftit.

https://www.instagram.com/reel/C3GfvTCML48/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==
Marketing
Related news