4.8 C
Skopje
Thursday, December 7, 2023

Emina Çunmulaj tregon barkun e rrumbullakosur

Modelja shqiptare është shtatzënë.

Emina Çunmulaj është modelja shqiptare me prejardhje nga Mali i Zi, por pas martesës me biznismenin Iranian Sam Nazarian jeton në SHBA.

Martesa e saj bëri bujë mediatike për shkak të nacionalitetit të bashkëshortit, por që me kalimin e viteve u tejkaluan edhe thashethemet.

https://www.instagram.com/p/CQWUlGuHGVG/?utm_source=ig_web_copy_link

Emina dhe Sam janë prindër të dy vajzave, ndërkohë që modelja është shtatzënë për herë të tretë.

https://www.instagram.com/p/CNh_xbcnClZ/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo ka treguar se është në pritje të një djali, derisa dje ka sjellë një foto duke treguar barkun e saj të rrumbullakosur.Video Player

Marketing
Related news