21.8 C
Skopje
Monday, May 23, 2022

Ekskluzive: Ja cili kandidat fitoi në Kumanovë!

Kumanovë, 31 tetor – Burime të Zhurnal nga Kumanova tregojnë rezultatet në Kumanovë. Sipas tyre, fitues është kandidati i pavarur dhe kryetari aktual, Maksim Dimitrievski.

Ai ka marë më shumë vota se kandidati i LSDM-së, Oliver Ilievski.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img