33.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Edhe 200m2 vend për parkim të veturave në Çair

Shkup, 15 dhjetor – Në rrugën “28 Nëntori” 13, apo “Vukovarska 13”, nga sot banorët në dispozicion kanë edhe 200m2 vend për parkimin e veturave.

Këtë e mundësoi kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu i cili njofton se ekipet e punës parkingun e kanë përgatitur dhe rregulluar sipas të gjitha standardeve, informon Zhurnal.

Ganiu gjithashtu bënë të ditur se në katër vitet e fundit në Çair janë krijuar pothuajse 2000 vende të reja parkimi.//Zhurnal.mk

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/posts/2977103109285004
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img