19.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

E rregulluar për të joshur, zgjedhja e modës së Margot Robbie: Fustan korsetë që i vë në pah figurën e admiruar

Margot Robbie vërtet mund t’ju lërë pa mend, veçanërisht kur bëhet fjalë për evenimete të veçanta.

Aktorja australiane shkëlqeu në premierën e filmit të ri “Saltburn” që u mbajt në Los Angeles.

(Foto: Getty Images)

Për këtë rast, 33-vjeçarja kishte veshur një fustan korsetë ngjyrë kafe që i vinte në pah në mënyrë perfekte figurën e saj të përsosur.

Edhe pse pjesa e sipërme e fustanit është shumë provokuese, pjesa e poshtme nuk zbulon thuajse asgjë dhe aktorja e ka kompletuar këtë kreacion origjinal dhe sfidues me një gjerdan efektiv.

(Foto: Getty Images)

Grimi ishte në tone toke dhe i përshtatej në mënyrë të përkryer pamjes së përgjithshme të bukuroshes, e cila u shpall nga Maxim Australia si femra më me ndikim dhe më e suksesshme për vitin 2023. 

Marketing
Related news