23.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

E dashura e Lando Norris merr tërë vëmendjen duke pozuar në bikini, pas fitores së tij në Miami

Fitorja historike e Lando Norris në Çmimin e Madh të Miami të së dielës e ka çuar karrierën e tij në lartësi të reja të pabesueshme, pasi ai sulmoi përpara kampionit botëror Max Verstappen.

Dhe rrugëtimi i pilotit drejt suksesit nuk ka qenë i vetëm, pasi muajt e fundit ai ka shijuar një romancë me modelen dhe aktoren portugeze Margarida Corceiro.

Dyshja u panë për herë të parë së bashku majin e kaluar në një video në rrjetet sociale që tregonte 24-vjeçarin duke ngarë Fiat Jolly-n e tij me të në pjesën e pasme të makinës klasike pasi ajo u nda nga ylli i Barcelonës, Joao Felix, shkruan DailyMail.

Dyshja më pas u panë së bashku në Monte Carlo Masters muajin e kaluar, por kryesisht e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre të lulëzuar larg vëmendjes.

Margarida nuk është e panjohur për të shfaqur figurën e saj me bikini të veshura pak, duke ndarë një mori imazhesh nga udhëtimi i saj në Maldive në dhjetor.

Megjithatë, ajo ende nuk ka ndarë ndonjë postim që pranon fitoren e parë të Landos në Formula 1. 

Marketing
Related news