2.8 C
Skopje
Wednesday, December 8, 2021

Dy të vdekur në SHBA, pasi burri hidhet nga ndërtesa në New York dhe godet një person tjetër

Dy persona kanë vdekur në SHBA, pasi një burrë me sa duket u hodh të hënën nga një ndërtesë në Yonkers, new York, në një vetëvrasje të dukshme dhe goditi një burrë tjetër më poshtë, tha policia.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, burri 25-vjeçar u hodh nga çatia dhe ra 12 kate në një çati të garazhit të parkingut, ku goditi një 61-vjeçar, tha policia, duke cituar informacione preliminare.

Të dy vdiqën në vendngjarje, bazuar në deklaratën e autoriteteve, identitetet e tyre nuk u bënë të ditura menjëherë.

“Incidenti duket të jetë një situatë tragjike dhe hetimi është duke vazhduar”, tha policia në një deklaratë lidhur me rastin.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img