14.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Dy studentë qëllohen për vdekje në Napoli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Napolit në Itali.

Dy të rinj të moshës 26 dhe 27 vjeç u qëlluan për vdekje në provincën Herculaneum.

Karabinierët e Compagnia di Torre del Greco dhe njësia hetimore e Torre Annunziata, të koordinuara nga prokuroria e Napolit, po hetojnë për të zbardhur dinamikën dhe shkaqet e vrasjes së dyfishtë.

Mësohet se dy të rinjtë, të dy studentë, ndodheshin në një makinë kur u goditën nga disa të shtëna me armë zjarri.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img