22.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

Don Xhoni dhe Loredana publikojnë këngën e re “Gjuj për to”

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, reperët Don Xhoni dhe Loredana kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Gjuj për to” mban titullin kënga e re e dyshes, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është punuar nga producenti Mixey, gjersa për tekstin janë kujdesur vet reperët duke shkruar secili pjesën e tij përkatëse.

Foto: Don Xhoni/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me kip, xhirimet e të cilit janë kryer në Prishtinën.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksioni Sekuencë Studio.

Si Don Xhoni, ashtu edhe Loredana shquhen si ndër rap-artistët më në zë të skenës viteve të fundit. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img