23.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Diona Fona zbulon se kënga e re “A jena” publikohet nesër, sjell një pjesë të shkurtër

Diona Fona është një prej këngëtareve që prej kohësh ka arritur të ndërtojë një karrierë të suksesshme dhe fansat e saj presin me padurim projektet e reja nga ajo.

Dhe tashmë këngëtarja prej ditësh ka nis paralajmërimin e këngës së re, teksa mbrëmë (8 nëntor) ka zbuluar edhe datën e lansimit.

Në disa InstaStory që ka ndarë me fansat, Diona ka bërë të ditur se projekti i ri nga ajo publikohet nesër (10 nëntor).

https://www.instagram.com/p/CV52c_9MiEv/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndër tjera Diona po ashtu ka sjell një pjesë të shkurtër të këngës, teksa shihet duke kënduar në makinë.

“A jena, 10.11.2021”, ka shkruar Diona në mbishkrimin e postimeve.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është “Pistole” që e solli në bashkëpunim me reperin, Marin.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img