33.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Dhunohet një grua në Mitrovicë nga personi që po bashkëjetonte me të

Një grua ka raportuar dje në polici se është dhunuar.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 07:30, në Mitrovicë të Veriut.

Viktima ka deklaruar se u dhunua nga një i dyshuar, me të cilin bashkëjeton.

“I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim te prokurorit dërgohet ne mbajtje” thuhet në raportin e policisë.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img