0.8 C
Skopje
Wednesday, January 19, 2022

Dehari me letër prekëse gjatë varrimit të Gazmend Ukallit (VIDEO)

Kërçovë, 4 dhjetor – Sot para varrimit të të ndjerit Gazmend Ukalli kryetari komunës Fatmir Dehari lexoj një fjalim mortor.

Ai tregoj se vdekja e nipit të tijë Deharit në vitin 2016 dhe tani e Gazmendit e ka thyer shumë emocionalisht.

Për më tepër mund të shihni më posht të gjithë fjalimin mortorë të kryetarit, para varrimit.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img