23.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Ciara shkëlqen me flokë bionde për ditëlindjen e saj

Sa herë që vjen një ditëlindje, me siguri keni pasur një dëshirë për të ndryshuar pamjen në një farë mënyre.

Qoftë nëse bëhet fjalë për freskimin e flokëve ose provoni një ngjyrë të re buzësh, na pëlqen të bëjmë diçka për të shënuar shtimin e një qiriri shtesë në tortën e ditëlindjes.

Dhe duket se Ciara ka dashur të bëjë të njëjtën gjë edhe për të sajën. Këngëtarja festoi ditëlindjen e 36-të dhe për të shënuar rastin e veçantë, ajo ka postuar disa fotografi të pabesueshme në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CVg93yYJcJs/?utm_source=ig_web_copy_link

Duke i rifreskuar për ditëlindje, Ciara tani ka flokë të mrekullueshëm bionde – një ndryshim i madh nga flokët e saj të zakonshëm pothuajse të zinj.

Sikur të mos mjaftonte kjo, ajo kombinoi pamjen e saj të re me buzë të kuqe të mrekullueshme me nuancë portokalli dhe pamjen më elegante të një kostumi femëror që mendoj se kam parë ndonjëherë.

https://www.instagram.com/p/CVddoCzvOv9/?utm_source=ig_web_copy_link

Edhe bashkëshorti i saj, Russell Wilson, duhej të tregonte se sa në formë dukej gruaja e tij, duke komentuar disa ‘emoji’ flakësh e zemrash. Megjithatë, Russell gjeti fjalët për të uruar Ciarën për ditëlindjen në llogarinë e tij në Instagram.

Duke postuar një seri fotografish, duke përfshirë Ciaran si fëmijë dhe një foto të mrekullueshme familjare, ai shkroi ndër të tjera: “E përsosur në çdo mënyrë. Zoti të krijoi për mua. Ai të bëri të përshtatesh në mënyrë të përkryer në krahët e mi. Të bëri të jesh gruaja dhe nëna e mrekullueshme që je”.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img