3.8 C
Skopje
Saturday, February 4, 2023

Besi dhe Xhensila kujtojnë përvjetorin e martesës me foton e ëmbël nga plazhi

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Sot për ta është një ditë e veçantë, pasi festojnë përvjetorin e martesës së tyre.

Ka qenë Besi që e ka kujtuar këtë ditë, përmes një fotoje të publikuar në Instagram, ku shfaqen nga pushimet.

“Gëzuar përvjetorin Xhensila Myrtezaj”, ka shkruar aktori i humorit krahas imazhit të ëmbël.

Kujtojmë që çifti kanë së bashku një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë, Ajka.

Latest news
Related news