30.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

Besa konfirmon mbështetjen e Taravarit në Gostivar

Shkup, 27 tetor – Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidat për kryetar të komunës së Gostivarit, Arben Taravari është takuar me ish kandidatin e Lëvizjes Besa për Gostivar, Fadil Zendelin dhe zëvendësministrin e Shëndetësisë nga kjo pati, Arafat Shabani.

Ky takim duket se afirmon bashkëpunimin mes ASh-së dhe Besës për rrethin e dytë edhe në Gostivar.

“T’fala nga Gostivari 6”, shkroi Taravari në Facebook në mbishkrimin e fotografisë në takimin me Zendelin dhe Shabanin, transmeton TV21.

https://www.facebook.com/arben.taravari/posts/10226729755891090
Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img