14.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Berisha zhvendos “Foltoren”/ Ja ku do të mblidhen nesër demokratët

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar për mbledhjen e “Foltores” së radhës.

Berisha bën me dije, se ditën e nesërme “Foltorja” do të zhvendoset Lushnje në Pallatin e Kulturës “Vaçe Zela”.

“Njoftim.
Neser diten e premte me daten 5 nentor nentor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures Vaçe Zela te Bashkise se Lushnjes do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët e Lushnjes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img