15.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Bekim Saliu pranë të rinjve në Çair: Bashkë me ju do të ndërtojmë Çairin e RI

Shkup, 2 tetor – Kandidat i koalicionit ASH-AA për kryetar komune të Çairit, Bekim Sali në njoftim thuhet se i shoqëruar nga ekipi i këshilltarëve ka takuar disa të rinj në një panel të hapur në parkun e Çairit, përcjell Zhurnal.mk

“Sot kisha një kënaqësi dhe mundësi të veçantë. I shoqëruar nga ekipi im i këshilltarëve, u takuam me disa të rinj në një panel të hapur në parkun e Çairit.

Është mbresëlënëse kur sheh se çfarë rinie të edukuar e të mençur kemi. Kjo më jep jo vetëm shpresë se do të bëhet më mirë, por edhe bindje se ia vlen të bëhet kjo betejë. Nëse jo për tjetër, së paku për këta të rinj. Ka shpresë në Çair. Bashkë me këta të rinj do ta bëjmë Çairin e Ri.”, thuhet në njoftimin

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img