27.8 C
Skopje
Wednesday, July 6, 2022

BDI: Forumi Rinor bleroi objektin e komunës së Gostivarit

Gostivar, 26 tetor – Kreativiteti dhe energjia e rinistëve të Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim – BDI në Gostivar, nuk kanë fund.

Aktiviteti i radhës ishte organizimi përpara objektit të komunës së Gostivarit.

“Lanser Party”, ishte aktiviteti rinor që i dha jetë qytetit me ndriçimin spektakolar . Numri 3, u ngjitë në ballinën e komunës së Gostivarit.

Aktiviteti u shoqërua me argëtim dhe performancë të DJ Young B. Porositë që u përcollën nga Rinia e Gostivarit ishin: Zgjidh Jetë, Voto Blertë. Vendos Drejtë, Voto Blertë. Blero Gostivarin, Voto Nevzat Bejtën.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img