8.8 C
Skopje
Wednesday, September 28, 2022

BDI fillon nesër fushatën për Zgjedhjet lokale nga Gostivari

Shkup, 26 shtator – Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), fushatën për zgjedhjet lokale të 17 tetorit do ta fillojë nga qyteti i Gostivarit, thuhet në njoftimin BDI.

Bashkimi Demokratik për Integrim iu bënë thirrje të gjithë pjesëmarrësve në të zhvillojnë fushatë të qetë dhe demokratike.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img