8.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Bashkëshorti i feston ditëlindjen, Remzie Osmani ka një urim për të

Këngëtarja i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Remzie Osmani ka publikuar imazhe me Hamzën teksa i ka shkruar edhe një mbishkrim.

Në Instagramin e saj, artistja e njohur i uroi edhe shumë ditëlindje bashkëshortit.

https://www.instagram.com/p/CUzFmM7jnEF/?utm_source=ig_web_copy_link

“Urime ditelindjen Halil 100 vite te lumtura se bashku me ne❤️🤍”, shkroi Remzie Osmani

Ndryshe, çifti i njohur në estradë kanë vite që janë të martuar dhe gëzojnë një jetë të lumtur familjare.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img