3.8 C
Skopje
Wednesday, December 8, 2021

Arta Nitaj shton një tatuazh më shumë në trupin e saj

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo ndan thuajse çdo ditë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Nitaj u ka bërë të ditur ndjekësve të saj se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Përmes një videoje të publikuar në InsatStory, Arta ka treguar se ka vendosur ta realizojë tatuazhi ne ri në këmbën e majtë, por nuk e ka zbuluar saktë se çfarë ka vendosur të “gdhendë” në trupin e saj.

Arta përndryshe ka disa tatuazhe të shumta në trupin e saj, por që më shumë në sy bien trëndafili në dorën e djathtë, dhe fjalia “me çdo rrahje zemre” në krahëror.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Ajo nuk ka hezituar që t’i ekspozojë shumë prej tatuazheve të saj në paraqitje të ndryshme provokuese në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img