9.8 C
Skopje
Monday, October 3, 2022

Arrestohet 69 vjeçari pasi preku nëpër trup një vajzë të mitur

Tetovë, 5 tetor – Policia e Tetovës mbrëmë në ora 22:10 në rrugën “Todor Cipovski Merxhan” në Tetovë e ka arrestuar 69 vjeçarin I.K nga Tetova.

69 vjeçari rreth orës 19:45 e ka prekur nëpër trup një të mitur e cila banon në afërsi të shtëpisë së tij.

“Personi është mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të ngritet padi adekuate penale” njofton zëdhënësi i SPB Tetovë Marjan Josifoski.//Zhurnal.mk

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img