6.8 C
Skopje
Friday, February 3, 2023

Arrestohen tre persona nga Shkupi, dyshohen për vjedhje

Nëpunës të policisë nga Stacioni i Policisë në Gazi Babë sot i kanë privuar nga liria S.A. (35) nga Shkupi, I.I. (29) nga Shkupi dhe M.R. (29) nga fshati Nigishtan, i Shkupit, njoftuan nga MPB.

“Ata dyshohen se natën ndërmjet 10/11.11.2021 nga objekti në ndërtim në rrugën ‘Tashko Karaxha’ kanë marrë shumë mjete”.

“Mjetet e mara ishin gjetur dhe i ishin kthyer pronarit, ndërsa personat ishin mbajtur në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të ngritet kallëzim adekuat”, thonë nga MPB.

Latest news
Related news