13.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Arbenita Ismajli poza provokuese para pasqyrës, paraqitet tërheqëse në fustan të zi

Arbenita Ismajli është mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe ndan postime të ndryshme me fansat e saj.

Modelja e njohur shqiptare, llogarinë personale të Instagram-it e shfrytëzon edhe për të promovuar brendet të ndryshme imazh i të cilave është vet ajo.

Ndërsa, ajo që merr vëmendjen çdo herë janë linjat joshëse të modeles, nga imazhet provokuese që sjell.

Foto: Arbenita Ismajli/InstaStory

Edhe së fundi, Arbenita ka pozuar tërheqëse para pasqyrës e veshur në një fustan të zi, teksa dukej elegante dhe atraktive në të njëjtën kohë.

Bukuroshja dukej më në formë se asnjëherë më parë, duke e dëshmuar edhe një herë se është një nga nënat më joshëse shqiptare.

Foto: Arbenita Ismajli/InstaStory

Kujtojmë që modelja dhe partneri i saj, reperi Fero, në muajin prill u bë prindër për herë të parë.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img