22.8 C
Skopje
Thursday, September 21, 2023

Arbana Osmani i bën Eduartit dedikimin më të ëmbël të dashurisë

Moderatorja Arbana Osmani i ka dedikuar fjalët më të ndjera mbështetjes së saj më të madhe, Eduart Grishajt. Ajo ka publikuar një foto të partnerit në Instastory, duke i shprehur të gjithë dashurinë.

“Nuk ka si ti dhe të dua kaq shumë”, ka shkruar Arbana.


Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e parë e “Big Brother VIP” dhe Eduarti ka qenë një ndihmë dhe mbështetje e madhe për moderatoren.

Marketing
Related news