6.8 C
Skopje
Thursday, December 7, 2023

Angelina Jolie dhe The Weeknd nxisin thashethemet për takime ndërsa dalin së bashku

Angelina Jolie vazhdoi të nxisë thashethemet e romancës me The Weeknd duke dalë për darkë me të në Giorgio Baldi.

Nëna e gjashtë fëmijëve, 46, dhe këngëtarja kanadeze, 31, kaluan dy orë e gjysmë brenda një pjese private të restorantit luksoz italian të drejtuar nga familja, shkruan Daily Mail.

VIPs: The mother-of-six, 46, and the Canadian singer, 31, spent two and a half hours inside a private section of the luxurious family-run Italian restaurant

Angelina mbërriti në restorantin e veçantë veçmas nga The Weeknd (lindur Abel Tesfaye) në orën 8:05 pasdite, por u largua me të pas ngrënies.

Night out: Angelina made sure to arrive at the eatery separately from The Weeknd (born Abel Tesfaye) at 8:05pm, but she did leave with him

Ajo pastaj hipi në pjesën e pasme të SUV-it të zi të The Weeknd dhe ata u nisën për në pallatin e tij Bel-Air prej 70 milion dollarësh.

Coy couple: Giorgio Baldi was also the setting of Angelina and the Take My Breath singer's first public sighting on June 30

Angelina mbante një pallto të zezë me ngjyrë të zezë me dy krahë, pompa që përputheshin dhe një çantë Yves Saint Laurent.

Marketing
Related news