13.8 C
Skopje
Sunday, February 25, 2024

Ambasadori japonez e mirëpret kryediplomatin Osmani me këngën “Baresha” (Video)

Shkup, 8 shkurt – Sot MPJ Bujar Osmani është takuar me ambasadorin japonez Ocuka Kazuja në Shkup.
“Pritje e këndshme nga ambasadori i Japonisë, Ocuka Kazuja, me interpretimin mbresëlënës të melodisë së famshme shqiptare “Baresha””, ka shkruar Osmani në fb, duke përshëndetur marrëdhëniet mes dy vendeve dhe mbështetjen e vazhdueshme të Japonisë në zhvillimin e RMV dhe rajonit në përgjithësi.

https://fb.watch/q4OevEn_jA/
Marketing
Related news