23.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

Ambasadorët e QUIN-it i shkojnë në zyre Kurtit – nuk dihet arsyeja

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka zhvilluar sot një takim me ambasadorët e vendeve të QUINT-it.

Takimi i cili nisi orë më parë tashmë ka përfunduar, mëson Telegrafi.

Ndërkaq nuk është bërë e ditur se çfarë është diskutuar dhe cila ka qenë arsyeja e këtij takimi.

Nga Qeveria deri më tani nuk janë deklaruar rreth këtij takimi, ndonëse në të kaluarën në raste të tilla është lëshuar njoftim për media.

Marketing
Related news