15.8 C
Skopje
Wednesday, October 5, 2022

Ali Ahmeti para banorëve të Dollnenit

Shkup, 29 shtator – Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), fushatën për zgjedhjet lokale sonte e vazhdoi në Dollnen, ku prezantoi kandidatin për kryetar të komunës z. Urim Ibeski dhe listën e këshilltarëve.

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti para banorëve të Dollnenit theksoi se platforma zgjedhore e partisë së tij ka për bazë Agjendën e blertë e cila garanton jetë më cilësore për të gjithë qytetarët e Dollnenit.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img