14.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Alban Bushi publikon listën e Kombëtares së Shqipërisë U21

Kombëtarja e Shqipërisë U21 do t’i zhvillojë dy ndeshje gjatë muajit tetor.

Trajneri i kuqezinjve të ri, Alban Bushi tanimë ka publikuar edhe listën me lojtarët e ftuar.

Kuqezinjtë e vegjël do t’i zhvillojnë dy takime, ku më 7 tetor luajnë ndaj Andorrës dhe pastaj katër ditë më vonë përballen me Slloveninë.

Të dyja sfidat e Kombëtares U21 do të zhvillohen në Shqipëri.

Në këtë listë risi është afrimi i Elmando Gjinit, i cili aktivizohet tek të rinjtë e skuadrës italiane Genoa. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img