13.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Aksion policor në fshatin Straçincë të Shkupit, gjendet armatim

Shkup, 4 tetor – Një pushkë, dy revole dhe tre plumba janë gjetur në aksionin policor të Policisë së Shkupit në fahatin Straçincë të Shkupit.

MPB njofton se aksioni është kryer sot në shtëpinë e 39 vjeçarit me iniciale A.S., transmeton Zhurnal.
Policia e ka arrestuar 39 vjeçarin dhe ka ngritur padi ndaj tij nën akuzën deri te prokuroria kompetente.

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img