12.8 C
Skopje
Thursday, February 29, 2024

Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen- dalin pamjet nga festa e organizuar në Monaco

Këngëtarja dhe modelja shqiptare sot ka një ditë të veçantë në kalendarin e saj.

Bukuroshja e cila është me prejardhje nga Mali i Zi që pas martesës me hokeistin çek Jakub Kindl është zhvendosur për të jetuar në Michigan të Amerikës.

Sot ajo feston ditëlindjen e 35-të, meqë rast nuk munguan as fotot dhe videot e publikuara nga festa që organizoi me miqtë në Monte Carlo të Monakos.

Është Jehona motra e saj ajo që ka uruar modelen duke publikuar edhe pamja nga festa me miqtë.Video Player00:0000:13Video Player00:0000:15Video Player00:0000:04

Ndryshe, Afërdita dhe Jakub janë bërë prindër për herë të parë para pesë muajsh./Lajmi.net/

Marketing
Related news