0.8 C
Skopje
Tuesday, November 29, 2022

Adrola Dushi plot sharm dhe stil në pozat para pasqyrës

Adrola Dushi është një prej femrave më të bukura shqiptare që njihet për sharmin dhe elegancën që e karakterizon.

Modelja shqiptare është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku edhe nuk mungojnë imazhet nga më të ndryshmet, si ato profesionale, po ashtu edhe ato nga përditshmëria.

Edhe së fundi, Adrola u ka qëndruar afër fansave me disa fotografi tejet atraktive duke pozuar para pasqyrës brenda një ashensori.

Foto: Adrola Dushi/Instagram

Bukuroshja nga Shqipëria shihet e veshur me një kostum njëngjyrësh, në të cilin theksoi belin e hollë, ndërsa kompletoi dukjen me një çantë të vogël “Gucci”.

Me një grim të lehtë në fytyrë dhe flokët lëshuar mbi supe, Adrola mahnit edhe këtë herë me paraqitjen e radhës.

Foto: Adrola Dushi/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që Adrola ka qenë së fundi aktive me realizimin e disa fotosesioneve, duke qenë se është edhe imazh i disa brendeve të njohura në vend. 

Latest news
Related news
- Advertisement -spot_img